Kampfordeler 11 mands
Henning Larsen
Beskrivelse

Kan kontaktes på kaiser06@stofanet.dk eller 26843817

 

Træner Drenge 2010 og 2011  
Se hele beskrivelsen
Kampfordeler 7 mands
Peter Tøndering
Beskrivelse
Kan træffes på 40615479 eller randi_peter@hotmail.com
 
 
KAMPFORDELER FOR 3-5-8 MANDSFODBOLD  
Se hele beskrivelsen
Senior træner
Lars Frederichsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ungdomstræner
Mona Norlander
Beskrivelse

Kan træffes på p12@stofanet.dk eller 51806420

Træner for Sandkasse 2012-2013-2014
 

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Søren Bærentsen
Beskrivelse
Træner for Drenge 2009
Se hele beskrivelsen
Henning Larsen
Beskrivelse

Kan kontaktes på kaiser06@stofanet.dk eller 26843817

 

Træner Drenge 2010 og 2011  
Se hele beskrivelsen
Allan Olsen
Beskrivelse
Kan træffes på 51941319 eller allanolsen@mailme.dk
 
Træner for Drenge 2007 og 2006
Se hele beskrivelsen
Jean Lund Jensen
Beskrivelse


Jean Lund Hansen 30280699 eller jean-rene@vip.cybercity.dk

Træner for Sandkasse 2012-2013-2014

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Signe Boye
Beskrivelse

Sildensigne@hotmail.com Træner for Sandkasse 2012-2013 -2014

28802680

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Flemming Nielsen
Beskrivelse

Kan træffes på 22724997 eller flemming.nielsen@rockwool.dk

Træner for Drenge 2007 og 2006

Se hele beskrivelsen
Terje Hansen
Beskrivelse
terje.g.hansen@gmail.com Træner for Drenge 2006 og 2007  KAN træffes på 20826043
Se hele beskrivelsen
Peter Tøndering
Beskrivelse
Kan træffes på 40615479 eller randi_peter@hotmail.com
 
 
KAMPFORDELER FOR 3-5-8 MANDSFODBOLD  
Se hele beskrivelsen
Matias Madsen
Beskrivelse
Træner 2004 Drenge Træffes på 21362732 Eller  matiasfm99@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Rene Thomsen
Beskrivelse
Kan træffes på 20694933 eller rikrenhonore@gmail.com Træner Piger 2007/08
Se hele beskrivelsen
Rene Pedersen
Beskrivelse
Rene820@live.com Træner for Piger 2007 og 2008 21395510
Se hele beskrivelsen
Kenneth Kock
Beskrivelse
Kmkock@yahoo.dk Træner for Piger 2007 og 2008 Kan træffes på 22812400  
Se hele beskrivelsen
Ronni Velbæk
Beskrivelse
Kan træffes på 22925771 eller fam.velbaek@privat.dk
 
 Drenge 2001/02  
 
Se hele beskrivelsen
Katrine Lind Laursen
Beskrivelse
lind1997@yahoo.dk  Træner for Piger 2003/2004 /2005
 20741529  
 
Se hele beskrivelsen
Jan Hansen
Beskrivelse

kan træffes på 27141126 eller jan@softspot.dk

Se hele beskrivelsen
Vis hold