Kampfordeler 11 mands
Henning Larsen
Beskrivelse

Kan kontaktes på kaiser06@stofanet.dk eller 26843817

 

Træner Drenge 2010 og 2011  
Se hele beskrivelsen
Kampfordeler 7 mands
Peter Tøndering
Beskrivelse
Kan træffes på 40615479 eller randi_peter@hotmail.com
 
 
KAMPFORDELER FOR 3-5-8 MANDSFODBOLD  
Se hele beskrivelsen
Senior træner
Lars Frederichsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ungdomstræner
Søren Bærentsen
Beskrivelse
Træner for Drenge 2009
Se hele beskrivelsen
Henning Larsen
Beskrivelse

Kan kontaktes på kaiser06@stofanet.dk eller 26843817

 

Træner Drenge 2010 og 2011  
Se hele beskrivelsen
Allan Olsen
Beskrivelse
Kan træffes på 51941319 eller allanolsen@mailme.dk
 
Træner for Drenge 2007 og 2006
Se hele beskrivelsen
Signe Boye
Beskrivelse

Sildensigne@hotmail.com Træner for Sandkasse 2012-2013 -2014

28802680

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Flemming Nielsen
Beskrivelse

Kan træffes på 22724997 eller flemming.nielsen@rockwool.dk

Træner for Drenge 2007 og 2006

Se hele beskrivelsen
Terje Hansen
Beskrivelse
terje.g.hansen@gmail.com Træner for Drenge 2006 og 2007  KAN træffes på 20826043
Se hele beskrivelsen
Peter Tøndering
Beskrivelse
Kan træffes på 40615479 eller randi_peter@hotmail.com
 
 
KAMPFORDELER FOR 3-5-8 MANDSFODBOLD  
Se hele beskrivelsen
Matias Madsen
Beskrivelse
Træner 2004 Drenge Træffes på 21362732 Eller  matiasfm99@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Rene Thomsen
Beskrivelse
Kan træffes på 20694933 eller rikrenhonore@gmail.com Træner Piger 2007/08
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Rene Pedersen
Beskrivelse
Rene820@live.com Træner for Piger 2007 og 2008 21395510
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kenneth Kock
Beskrivelse
Kmkock@yahoo.dk Træner for Piger 2007 og 2008 Kan træffes på 22812400  
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jan Hansen
Beskrivelse

kan træffes på 27141126 eller jan@softspot.dk

Træner for Piger 2005

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ronni Velbæk
Beskrivelse
Kan træffes på 22925771 eller fam.velbaek@privat.dk
 
 Drenge 2001/02  
 
Se hele beskrivelsen
Katrine Lind Laursen
Beskrivelse
lind1997@yahoo.dk  Træner for Piger 2003/2004
 20741529  
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold